Auwch_
Ben Segers en Axel Daeseleire hebben samen een productiebedrijf opgericht. Ze komen voortdurend in gênante en pijnlijke situaties terecht.
10 afleveringen
Vif, een vriendin van Elke, komt een poosje bij Ben en Elke logeren nadat ze uit elkaar is gegaan met haar vriend. Wanneer Ben verneemt dat Vif heeft gewerkt als escorte, slaat de fantasie van hem en Axel op hol.
Koen geeft een feestje ter ere van zijn pasgeboren zoon. Ben, Axel, Peter en Manou zijn ook van de partij wanneer de stripteaseuse het beste van zichzelf geeft. Ben geniet ten volle en krijgt de naam "Tettenman".
Wanneer Elke en Ben terugkomen van vakantie, komt het tot een discussie tussen Ben en zijn groentenleverancier.
Het blijkt dat het graf van Bens moeder wordt verplaatst. Via de nabestaanden van een ander graf probeert Ben een beter plaatsje te versieren, maar daarvoor wil het koppel wel een meet and greet met Axel.
Beschikbaar | Exclusieve Vlaamse topreeksen |
Beschikbaar | Internationale topseries, incl. alles van HBO |
Beschikbaar | Een uitgebreide catalogus Vlaamse series en films |
Beschikbaar | Uren kijkplezier voor kinderen en tieners |
Beschikbaar | Download je favorieten en kijk makkelijk offline |
Beschikbaar | Voeg tot 5 persoonlijke profielen toe |
Beschikbaar | Film- en serietips op maat |
Beschikbaar | Geen reclame |
Beschikbaar | HD-kwaliteit* |
Beschikbaar | Alles van Streamz |
Beschikbaar | Recente blockbusters die je moet gezien hebben |
Beschikbaar | Cinemaparels van de grootste filmmakers |